Boyacı Fiyatları

Boyacı Fiyatları

Özellikle mevsim geçişleri başta olmak üzere hepimiz yenilik katmak için veya temiz ve bakımlı olması için evimizi, ofisimizi boyatmak isteriz. Bu aşamada Boyacı Fiyatları araştırması yapmaktayız. Boyacı fiyatları bölgelere ve şehirlere göre farklılık gösterebiliyor. Bizler de tam bu ihtiyaca karşılık vermek amacıyla hizmet vermekteyiz. Boyacı Fiyatları arayışınıza istinaden gerekli incelemeleri sağladık ve sizler için Boyacı fiyatı araştırması sağladık. Boyacı fiyatı listemiz güncel olarak hazırlanmıştır.

İlgili kurumlardan bilgi alarak oluşturduğumuz boyacı fiyatları listesi siz değerli okurlarımızın piyasa hakkında bir fikre sahip olmasını arzulamaktadır. Boyacı fiyatlarında genel manada boya ve badana fiyatları ve boyacı m2 fiyatı araştırması sağlanmaktadır. Boya badana fiyatları sitemiz bu arayışlar için güncel fiyat listeleri oluşturarak sizlere hizmet vermektedir.

Fiyat listelerinde ofis, daire, komple ev gibi boyatmak için istenen boyacı fiyatlarını paylaşacağız. Sizlerde yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşabilir katkı sağlayabilirsiniz.

Boyacı fiyatı ile ilgili sıkça sorulan sorular ile yazımıza devam edelim.

 • Boyacı Fiyatları Güncel midir?

Evet paylaştığımız boyacı fiyat listesi günceldir. Haftalık periyotlar halinde boyacı fiyatı konumuzu güncellemekte ve size taze bilgileri sunmaktayız. Sitemizi takip ederek sürekli güncel boyacı fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

 • Bir firmayla çalışıyor musunuz? Yoksa sadece bilgilendirme amaçlımı hizmet veriyorsunuz?

Boya Badana Fiyatları sitesi sadece bilgilendirme amaçlı hizmet veren bir kuruluştur. Şuan için çalışma yaptığımız herhangi bir firma bulunmamaktadır. Sadece genel fiyat bilgisi paylaşarak kullanıcıları bilgilendirmeyi ve uygun fiyatlardan evine, ofisine hizmet almasını istemekteyiz.

Herhangi bir planlı reklam çalışması olduğu taktirde gerekli incelemeleri sağlayarak sizlere en uygun ve kaliteli çizgisinde seyir eden kuruluşları tercih etmekteyiz. Böyle bir durumda sizlere ekstra bilgi vererek reklam olduğunu belirtiriz. Reklam ve iş birliği için boyabadanafiyatlari@gmail.com mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Boyacı Fiyat bilgilerini nereden buluyorsunuz?

Sitemizde paylaştığımız tüm fiyat bilgilerinde, boyacı fiyatı listesi de buna dahildir, ilgili kurumlarla iletişime geçiyoruz. İlgili kurumların çağrı merkezi, mağazası veya direk hizmet alarak fiyat bilgilerini elde ediyoruz. Bu neticede paylaştığımız boyacı fiyatları listesi güncel ve doğru bilgi olmaktadır.

ev boyama fiyatları
ev boyama fiyatları

Boyacı Fiyatları

Boyatmak istediğiniz alanın büyüklüğü ve fazladan tamir işleri Boya badana fiyatlarını etkiler. Kendi tercihinizden ziyade kalitesi nedeniyle Silikonlu Silinebilir Yüksek Kapatma Kalitesi olan Anti bakteriyel özellikli boya markalarını tercih edilmektedir. Bundan dolayı sizlerin boya, malzeme tercihine göre fiyatta değişiklikler olmaktadır.

Boyacı Fiyatları, Boya Badana Fiyatları, boyatacağınız alanın Cinsine, Eşyalı Olup Olmadığına ve Malzemeli yada Malzemesiz Paket Fiyat İsteğinize göre değişkenlik göstermektedir. Boya Badana Kaç Yılda Bir Yapılır, Ev Nasıl Boyanır, Kolay Ev Boyama Teknikleri Gibi Meraklarınızı sitemizi takip ederek giderebilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan boyacı fiyatları listesini sizler için paylaşıyoruz.

Genel olarak Eşyalı bir evin iç cephesini boyamanın ortalama maliyeti 1050 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.

Eşyası olmayan bir evin iç boyasının ortalama maliyeti de 900 TL ile 1500 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ev Tipi Boş Ev – Boya DahilEşyalı Ev – Boya Dahil
1+0950-1250TL1050 – 1650TL
1+1 1230-1500TL1400 – 2000TL
2+1 1550-2500 TL2400 – 4000 TL
3+1 2000-3600 TL3100 – 5000TL

Genel olarak Eşyalı bir Ofis iç cephesini boyamanın ortalama maliyeti 1050 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.

Eşyası olmayan bir Ofisin iç boyasının ortalama maliyeti de 900 TL ile 1500 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ofis Tipi Boş Ofis- Boya DahilEşyalı Ofis- Boya Dahil
1+0950-1250TL1050 – 1650TL
1+1 1230-1500TL1400 – 2000TL
2+1 1550-2500 TL2400 – 4000 TL
3+1 2000-3600 TL3100 – 5000TL

Boya dahil boya badana fiyatlarında silinebilir duvar boyası, tavan boyası, koruma örtüleri, maskeleme bantları, rulo, fırça ve sarf malzemelerle birlikte boya badana işçilik fiyatları dahildir.

Diyelim ki boya hakkında tecrübelisiniz ve sadece boya alıp boyama yapmak istiyorsunuz. Bir fikir olması amacıyla;

Boya malzemelerinin fiyatları mağazadan mağazaya değişmektedir. Ortalama fiyat aralıkları ise, şu şekilde:

 • 10cm parmak rulo 6 TL – 25 TL
 • 25cm boya rulosu 10 TL – 30 TL
 • Kestirme fırçası 5 TL – 20 TL
 • Katlanır merdiven 200 TL – 500 TL
 • koruyucu naylon örtü
 • kağıt bant 10 TL – 20 TL
 • 1 kg alçı 7 TL – 20 TL
 • Zımpara kağıdı 10 TL – 19 TL
 • Kova 30 TL – 40 TL
 • Spatula 25 TL – 55 TL
dış cephe boyacı fiyatları
dış cephe boyacı fiyatları

Kolay Ev Boyama Aletleri, Boya Badana Renk Modelleri, Ucuz Boya Badana, Boya Takımları Seti, Boya Püf Noktaları, Damlatmadan Boya Badana, Akıtmadan Boya Nasıl Sorularının Cevabını sitemizden Öğrenebilirsiniz.

Ev Boyama Ne Kadar, Ev Boyama Ne Kadar Sürer, Ev Boyama Kaç Gün Sürer. Evin Boyası Nasıl Yapılır, Evimin Boyası Nasıl Olmalı, Evimi Boyatmak İstiyorum, Daire Boya Renkleri, Daire Boya Fiyatları, Daire Boya Badana Fiyatları, Ev Boyama Fiyatları, Ev Boyama Fiyatları 2022, Boya Badana Fiyatları, İç Cephe Boyası, İç Cephe Boyama, İç Cephe Boya Fiyatları, İç Cephe Boyama Fiyatları, Boya Badana İşçilik, Bir Günde Boya Badana, 1 Günde Boya Badana, Eşyalı Ev Nasıl Boyanır, Eşyalı Ev Boyama, Evde Eşya Varken Boya Badana, Duvar Kağıdı Modelleri, Duvar Kağıdı Ustası, Duvar Kağıdı Kaplama, Duvar Kağıdı Yapanlar, Duvar Kağıdı Fiyatları

Boyacı Fiyatını Etkileyen Diğer Faktörler

Aşağıda, iç cephe boyama maliyetini ekstra etkileyen faktörlere yer verdik:

Duvarlarda sert renk değişikliğine gitmek daha fazla kat boyama gerektirir.
Çok sayıda kapı ve pencere içeren odayı boyamak fiyatı azaltabilir. Yani boyanacak duvarların az olması.
Odanın bir yanını sedef boyası kullanarak desenlerle süslemek gibi ekstralar artı maliyet demektir.

Boyacı Fiyatı Nasıl Daha Uygun Hale Getirilir?

Evinizi veya ofisinizi komple profesyonellere boyatmanın birçok avantajı vardır. İşi kendiniz yapmak zorunda kalmayacak ve yorulmayacaksınız ayrıca zamanınız size kalacak. Merdivene çıkmak gibi güvenlik riskleriyle karşılaşmayacaksınız. Ayrıca, projeniz dört dörtlük, içiniz de rahat olacak. Deneyimli bir ustayla evinizin değeri de artacak. Öte yandan, tüm bunlara sahip olmak bütçeniz dahilinde hareket etmek zorundasınız.

Peki, boyacı işini makul fiyata nasıl indirebilirsiniz? Güvenebileceğiniz ustayı nasıl bulacaksınız?

 1. Boyacı Ustalarından Fiyat Teklifleri Alın

  Bir yandan ekonominizi düşünürken, diğer taraftan kaliteden  de ödün vermemelisiniz. Bunun için farklı ustalardan fiyat teklifi alın. Onlara ev boyama ve tadilat projenizi eksiksiz anlatın. Neler yapabileceklerini ve katabileceklerini öğrenin. Bu sayede daha net bir fiyat ortaya çıkacaktır.

 2. Müşteri Görüşlerini Değerlendirin

  Bir firmanın veya boyacı fiyatları sunan ustanın en önemli kaynağı referanslarıdır. Geçmiş müşterilerin yorumlarını okuyun. Ayrıca özellikle, boyacıların zamanında gelip gelmediğini, eşyalara boya dökülmelerinden koruduklarını, projeyi zamanında tamamlayıp tamamlamadığını, evi veya ofisi temiz tutup tutmadığını öğrenin ve tek tek değerlendirin.

 1. Renk Tercihinde Doğru Seçimi Yapın, Stratejik düşünün

Duvarlarınızda renk değiştirmek yerine aynı renge boyamak – boya iyi durumdaysa – 1 kat boya yeterli olabilir. Veya Aynı renk tonlarına yakın renkleri seçmek doğru olandır. Daha az boya harcanır daha uygun olur. Dış cephelerde ise, koyu renkler açık renklerden daha çabuk solar. Bu nedenle, daha sık boyamanız gerekebilir. Kaliteli astar boya kullanmak daha az kat boya harcamanızı sağlayacaktır. Her odayı farklı renk tonlarıyla boyamak da daha pahalıya mal olacaktır.

Bundan Dolayı Aynı rengi birden fazla odada kullanmanız paradan tasarruf etmenize vesile olacaktır. Tabi bunlar önemli faktörken evinizin görselliği çok daha önemli bir faktördür. Bununla beraber Görsel kaliteden ödün vermeden bunları düşünerek hareket etmek çok daha doğru bir seçim olacaktır. Boya işçilik fiyatları inceleme yaparak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir